- Nou







Cu o cursă de lustruire de 15 mm, acest șlefuitor orbital aleatoriu din titan este cel mai universal dispozitiv și este recomandat atât pentru începători, cât și pentru profesioniști.
În ciuda unui consum de putere de 1050 de wați, polizorul strălucește prin greutatea sa redusă și manevrabilitate excelentă.
Odată ce te obișnuiești cu capota mânerului, uiți rapid de mânerele de bară și de arc care erau indispensabile în trecut.
Controlerul de viteză poziționat optim poate fi atins și cu mănuși și permite lucrul confortabil.
Cablul de alimentare de 8m face ca prelungitoarele sau tamburele de cablu să fie de prisos, prevenind astfel deteriorarea cauzată de impact.
Polizorul poate fi acționat cu talere de lustruit cu diametre de 125 mm și 150 mm și este potrivit pentru suprafețe mici, precum și pentru suprafețe mari.
Nu sunt recenzii de la clienti